CZĘŚCI ZAMIENNE DO SPRĘŻAREK/SPRZEDAŻ

Firma Pneumatik SA, mając wieloletnie doświadczenie w branży pneumatycznej, oferuje części zamienne do sprężarek oraz pakietów serwisowych do urządzeń w cenach producenta. Dla firm, które podpisały umowy serwisowe, zapewniamy wysokie rabaty, co przekłada się na możliwość inwestycji w dodatkowe rozwiązania.

Za pomocą oryginalnych części BOGE zapewniacie sobie Państwo przewagę technologiczną na lata! Tylko w ten sposób można być pewnym, że po naprawie lub konserwacji wszystkie pozytywne właściwości posiadanego przez Państwa urządzenia zostaną utrzymane. Oryginalne części zamienne to gwarancja dla niezawodnego zaopatrzenia w sprężone powietrze i trwałego bezpieczeństwa wartości Państwa urządzenia. Zachęcamy do skorzystania z usługi sprzedaży części zamiennych.

Uwaga: Stosowanie „tanich” wkładów filtracyjnych powoduje zwiększone spadki ciśnienia na filtrach. Zwiększony spadek ciśnienia o 0,5 bara jest konsekwencją wzrostu zużycia energii o 3%, co stanowi całoroczny koszt serwisowania urządzenia! Warto inwestować w sprawdzone sposoby.

części zamienne do sprężarek