Diese Website verwendet Cookies

Wir verwenden Informationen, die mithilfe von Cookies gespeichert wurden, um maximale Benutzerfreundlichkeit unserer Website zu gewährleisten. Eine weitere Nutzung der Website bedeutet, dass Sie deren Nutzung zustimmen.

Pneumatik® — Autoryzowany przedstawiciel BOGE, Hankison oraz Deltech w Polsce
Oferta
produktów
Sprężarki / kompresory powietrza BOGE, Hankison
Pneumatik® — Szereg dopasowanych usług dla Twojej firmy
Oferta
usług
Osuszacze powietrza sprężonego, generatory tlenu / azotu

Sprężarki powietrza oraz kompresory BOGE - Pneumatik S.A.

Jako autoryzowany przedstawiciel niemieckiej marki BOGE Kompressoren,

Oferujemy modele kompresorów i sprężarek najnowszej generacji, gwarantując wysoką jakość pracy na długie lata. Są doskonale przystosowane do pracy w zakładach, szpitalach, warsztatach, a także biurach projektowych.

 

Solidnie wykonane kompresory, które oferujemy, potrafią pracować przez cały rok bez przerwy. Są odporne na korozję i wytrzymałe na czynniki atmosferyczne. Dzięki różnym opcjom są w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom technicznym.

 

Kompresory BOGE to inwestycja, która się zwraca.

Pneumatik® — Autoryzowany przedstawiciel BOGE w Polsce

Pneumatik® — Autoryzowany przedstawiciel BOGE w Polsce

Sprężarki powietrza oraz kompresory BOGE

W naszym asortymencie znajdują się kompresory BOGE o modelach C, S, SO, EO oraz turbosprężarki LPT 150. Zapewniają ekonomiczną i niezawodną pracę w każdej sytuacji. Mimo swojej intensywności są bardzo ciche i intuicyjne w obsłudze. Zostały stworzone dzięki innowacyjnej technologii, dzięki czemu kompresory i sprężarki BOGE wyróżniają się na rynku.

Sprężarki powietrza oraz kompresory BOGE
Sprężarki powietrza oraz kompresory BOGE
Sprężarki powietrza
oraz kompresory BOGE - Pneumatik S.A.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w technice sprężonego powietrza. Oferujemy klientom najwyższej jakości usługi związane nie tylko ze sprzedażą urządzeń pneumatycznych jak np. przemysłowe sprężarki powietrza, czy też kompresory marki BOGE, ale także z ich serwisem oraz montażem.

 

Zastosowanie tychże maszyn gwarantuje wydajniejszą pracę w wielu zakładach przemysłowych. Oprócz samych sprężarek oferujemy także konsultacje w zakresie techniki sprężonego powietrza. Kompresory to jednak nie wszystko, co oferujemy. W relacjach biznesowych stawiamy na partnerstwo. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z listą usług, jakie mamy do zaoferowania.

Sprężarki powietrza oraz kompresory
BOGE - Pneumatik S.A.

Sprężarki BOGE Kompressoren- dlaczego warto?

Jeden z czołowych niemieckich producentów – BOGE oferuje sprężarki oraz kompresory najwyższej jakości. Firma ta ma tradycję oraz doświadczenie, co przekłada się na najwyższą jakość tworzonych produktów. Mnóstwo zakładów produkcyjnych doceniło przemysłowe sprężarki i kompresory marki Boge. Urządzenia te są niezawodne i zapewniają całodobowy cykl pracy.

100%

Nasi partnerzy biznesowi mają 100% pewność, że dostarczone przez naszą firmę urządzenia zgodne są z najnowszymi trendami. Wszelkie nasze sprężarki śrubowe, tłokowe, olejowe, bezolejowe i powietrza, a także serwis i regeneracja sprężarek powietrza BOGE wykonywane są zgodnie z najwyższymi, światowymi standardami.

Poznaj ofertę Sprężarek BOGE Kompressoren

A+

Nowoczesne przemysłowe sprężarki BOGE, a także kompresory posiadają rozbudowany system regulacji, są ciche, energooszczędne, a także niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu zapobiega przestojom produkcyjnym. Sprawdź jak pracują i przekonaj się o wartości urządzeń marki Boge.

Odwiedź nasze biuro w Wysogotowie koło Poznania

Jakie kompresory oferujemy? — Jakie kompresory oferujemy?

Jakie kompresory oferujemy? — Jakie kompresory oferujemy?

Sprężarki śrubowe olejowe

BOGE Seria C

Kompaktowe sprężarki serii C pracują niezawodnie i bezpiecznie, gdy wymagane są mniejsze ilości sprężonego powietrza.

Modułowy typ konstrukcji, kompaktowy system: dzięki przemyślanej konstrukcji sprężarki serii C umożliwiają indywidualną konfigurację systemu sprężonego powietrza. Wszystkie pojedyncze elementy montowane są w BOGE i dostarczane jako zintegrowany system gotowy do podłączenia: dla zapewnienia ekonomicznej i niezawodnej pracy w każdej sytuacji.

Doświadczenie techniczne uzyskane przez ostatnie dwadzieścia lat pozwoliło nam na dostarczenie produktów BOGE do wielu znaczących firm w Polsce i na świecie.

Sprężarki powietrza
oraz kompresory BOGE - Pneumatik S.A.

Sprężarka a kompresory – czym się różnią?

Chociaż często stosuje się oba nazewnictwa, sprężarka i kompresor to niekoniecznie to samo urządzenie. Między kompresorem, a sprężarką są delikatne różnice, o których warto pamiętać. Najczęściej powtarzanym zdaniem jest, że każdy kompresor to sprężarka, ale nie każda sprężarka jest kompresorem. Sprężarki powietrza mają za zadanie uzyskiwać wysokie ciśnienie gazu sprężonego lub wymuszenie jego przepływu. Kompresor z kolei to jeden z rodzajów sprężarek, porównywany do wentylatora bądź dmuchawy.

Istnieje wiele typów sprężarek, dostosowanych do poziomu ciśnienia i wydajności. W przypadku większego ciśnienia i mniejszej wydajności najlepiej się sprawdzą tłokowe sprężarki, a w odwrotnej sytuacji (niskie ciśnienie, wysoka wydajność) – wirowe. Różnica ich wydajności wynika z odpowiedniego ograniczenia wymiarów i prędkości obrotowej cylindra oraz przyrostu ciśnienia. Sprężarki stosuje się do wielu gałęzi przemysłu i nie tylko, o których opowiadamy poniżej.

Jak działają sprężarki powietrza? W przypadku wyporowych, cały proces odbywa się poprzez regularnego zwiększania i zmniejszania objętości przestrzeni roboczej, której elementem jest gaz. W wyniku podciśnienia spowodowanego poprzez zwiększenie objętości roboczej, zaczyna zasysać gaz do obszaru roboczego. Następnie gaz się spręża dzięki zmniejszeniu objętości przestrzeni roboczej, by wtłaczać go do obszaru ssawnego. Przepływowa sprężarka z kolei przekazuje w sposób ciągły strumień gazu, wykorzystując energię mechaniczną silnika napędowego.

Najczęściej kompresory są wykorzystywane w branży motoryzacyjnej do lakierowania karoserii, zasilania urządzeń pneumatycznych czy pompowania kół. Wśród kompresorów wyróżnia się olejowe i bezolejowe. Pierwsze z nich są bardzo wydajne, dlatego częściej się je wykorzystuje do bardziej wymagających zadań. Tego typu kompresory mają też duży zbiornik, co jest dużym ułatwieniem.

Pneumatik® — Autoryzowany przedstawiciel BOGE, Hankison oraz Deltech w Polsce

Olej, który jest wykorzystywany w kompresorach, pozwala na dłuższą żywotność tłoka, dzięki czemu jest trwalszy. Bezolejowy kompresor z kolei, zgodnie ze swoją nazwą, nie korzysta z oleju, więc sprężone powietrze nie jest nim zanieczyszczone. Dlatego wykorzystuje się go głównie w branży chemicznej czy nawet dentystycznej, gdyż jest bardziej higieniczny. Kompresory bez oleju mogą się również przydać do drobnych prac w garażu czy w domu, np. przy pompowaniu kół w rowerze czy malowaniu.

Podsumowując, sprężarki, jak i kompresory, różnią się przede wszystkim swoją wydajnością i możliwościami. Te pierwsze są głównie wykorzystywane do ciężkich prac, które trzeba wykonywać non stop, dlatego sprawdzają się w dużych zakładach i fabrykach. Kompresory są skromniejsze, jednak to bezolejowy jest najbardziej kompaktowy i odpowiedni do drobnych zadań, nawet w domu prywatnym. Olejowe natomiast mogą służyć w większych, profesjonalnych warsztatach samochodowych.

Sprężarki powietrza
oraz kompresory BOGE - Pneumatik