Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki bardzo dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród  znacznie większych konkurentów.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz “Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Po ogłoszeniu rankingu, począwszy od stycznia do marca „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręcza się laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy. To również okazja do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy.

Prezes Zarządu Hieronim Wawrzyniak odebrał w imieniu firmy Pneumatik odznaczenie podczas uroczystej gali w Poznaniu 24.02.2016 w IBB ANDERSIA HOTEL.

 

Oceń ten post!

0 / 5. Liczba głosów: 0