Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Części zamienne do sprężarek i sprzedaż

Części do sprężarek, kompresorów powietrza

Firma Pneumatik S.A., mając wieloletnie doświadczenie w branży pneumatycznej, oferuje części zamienne do sprężarek oraz pakietów serwisowych do urządzeń w cenach producenta. Dla firm, które podpisały umowy serwisowe, zapewniamy wysokie rabaty, co przekłada się na możliwość inwestycji w dodatkowe rozwiązania.

Części do kompresorów - Oryginalne czy tańsze odpowiedniki?

Każdy sprzęt, po latach pracy, będzie wymagał wymiany niektórych części. Nie inaczej jest ze sprężarkami przemysłowymi, które wyjątkowo ciężko pracują, do tego bez przerwy. Części zamienne do sprężarek są dostępne zarówno w wersji oryginalnej, jak i w postaci tańszych odpowiedników. Wielu przedsiębiorców staje wtedy przed ważnym dylematem – czy opłaca się kupować tylko oryginalne części zamienne? Czy może jednak warto postawić na model porównywalny, ale tańszy?

 

My w Pneumatik S.A. mówimy stanowcze NIE – oryginalne części to jedyna gwarancja na skutecznie naprawiony i sprawnie działający sprzęt!

Części zamienne do sprężarek

Części do sprężarek BOGE - dlaczego warto?

Dlaczego warto wymieniać części na oryginalne? Ponieważ gwarantuje to bezawaryjną pracę kompresorów. Tańsze odpowiedniki są tylko pozornie opłacalne – tak naprawdę są tylko tymczasowym rozwiązaniem. Oryginalne części zamienne do sprężarek są perfekcyjne dopasowane do konkretnego modelu, ponieważ są stworzone z myślą o tej właśnie sprężarce. Posiadają również odpowiednie certyfikaty, które są niepodważalnym dowodem na ich legalność i sprawdzone źródło. Dzięki temu maszyny posłużą znacznie dłużej, co przełoży się na oszczędności finansowe.

 

Za pomocą oryginalnych części do sprężarek BOGE zapewniacie sobie Państwo przewagę technologiczną na lata! Tylko w ten sposób można być pewnym, że po naprawie lub konserwacji wszystkie pozytywne właściwości posiadanego przez Państwa urządzenia zostaną utrzymane. Oryginalne części zamienne to gwarancja dla niezawodnego zaopatrzenia w sprężone powietrze i trwałego bezpieczeństwa wartości Państwa urządzenia. Każde zamówienie realizujemy szybko i sprawnie, bez dużych strat w państwa firmie. Zachęcamy do skorzystania z usługi sprzedaży części zamiennych do sprężarek.

Sprężarka / kompresor powietrza BOGE C 4 LDR

Zalety oryginalnych części do sprężarek powietrza

  • Redukcja kosztów
  • Mniej biurokracji
  • Bezawaryjność
  • Rzadsze przestoje produkcyjne
  • Kilkuletnia gwarancja producent

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze części zamiennych do kompresorów?

Uniwersalne, tańsze części zamienne do sprężarek powinny wzbudzać u każdego niepokój – coś, co jest do wszystkiego, tak naprawdę jest do niczego, szczególnie w przypadku sprężarek. Brak odpowiednich certyfikatów jakości lub gwarancji pochodzenia to kolejne aspekty świadczące o wyższości oryginalnych części. Może występować również ryzyko, że ktoś sprzedaje teoretycznie oryginalne części zamienne – jak takich oszustów rozpoznać? Jeżeli prowadzą sprzedaż w internecie muszą widnieć na stronie loga producentów i certyfikaty. Brak przynajmniej jednego z tych elementów powinien zaalarmować każdego zainteresowanego.

 

Stosowanie „tanich” wkładów filtracyjnych powoduje również zwiększone spadki ciśnienia na filtrach. Zwiększony spadek ciśnienia o 0,5 bara jest konsekwencją wzrostu zużycia energii o 3%, co stanowi całoroczny koszt serwisowania urządzenia!

Warto w takim razie ryzykować? Oczywiście, że nie! Należy inwestować tylko w sprawdzone, oryginalne części! Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty części zamiennych do sprężarek – to się naprawdę opłaca!

 

NASZE CERTYFIKATY

Wróć do
Usługi