Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

BOGE Bestcair – 5 Lat gwarancji

Przedłużona gwarancja

Dzięki BOGE bestcair można przedłużyć gwarancję nowej sprężarki BOGE do pełnych pięciu lat.

 

Jej zaletami są:

 

  • Oryginalne części BOGE
  • Oryginalny olej BOGE SYPREM S
  • Certyfikowany serwis BOGE

 

Z BOGE Bestcair zapewniają sobie Państwo niezawodne zaopatrzenie w sprężone powietrze – bez dodatkowych kosztów za części zamienne i materiały. W przypadku usterki wykonamy wszystkie niezbędne prace.

Certyfikowany serwis BOGE

BOGE Bestcair zapewnia klientom profesjonalny serwis 24h. Nasi serwisanci odbywają regularne szkolenia w BOGE. Tym samym gwarantujemy profesjonalny certyfikowany serwis sprężarek.

 

Warunki uczestnictwa dostępne są pod adresem e-mail: serwis@pneumatik.pl lub pod numerem +48 605 44 55 55.

Oryginalny olej BOGE SYPREM S

Oleje BOGE oferują najlepszą ochronę przed korozją oraz optymalne o wysokiej niezawodności chłodzenie i smarowanie łożysk i wirników sprężarki. W gwarancji BOGE Bestcair używany jest tylko olej BOGE SYPREM S. Korzyści są dwukrotne: niewielkie przenoszenie oleju do sprężonego powietrza zmniejsza jego zużycie, a długa żywotność wydłuża interwały wymiany oleju.

Oryginalne części BOGE

Zarówno przy planowych przeglądach jaki i w przypadku gwarancji program BOGE Bestcair zapewnia oryginalne części, które są używane przez serwisantów przy wszystkich pracach przy maszynie. Tym samym gwarantujemy niezawodną i wydajną pracę urządzeń.