Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

System zdalnego monitorowania

Z pomocą koncepcji systemu zdalnego monitorowania firmy Boge, jesteście Państwo w posiadaniu klucza do ekonomicznej eksploatacji!

Dla każdego zapotrzebowania oferujemy optymalne sterowanie począwszy od monitorowania podstawowych parametrów maszynowych  do ukierunkowanej synchronizacji 16 najróżniejszych sprężarek. Instalacja zostaje skonfigurowana z uwzględnieniem możliwie maksymalnej ekonomiczności:  cykle przełączeń pracy z obciążeniem na pracę na biegu jałowym zostają zminimalizowane, droga praca jałowa wyeliminowana.

Dzięki oferowanym przez firmę Pneumatik sterownikom marki BOGE, w zakresie systemu zdalnego monitorowania, można nie tylko odczuwać efektywność, lecz również ją widzieć. Na przykład układ sterowania airtelligence PROVIS 2.0 synchronizuje do 16 podłączonych sprężarek i przedstawia wizualnie podstawowe parametry. Można zobaczyć, czy koszty energii nie przekroczyły Państwa założeń punktu odniesienia i można niezwłocznie zareagować poprzez interfejs do serwera w sieci z każdego miejsca na świecie.

System zdalnego monitorowania Airtelligence Provis 3 BOGE
Wróć do
Usługi