Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Czy Państwa sieć sprężonego powietrza działa sprawnie? Stacja sprężonego powietrza powinna produkować taką ilość sprężonego powietrza, która jest rzeczywiście potrzebna. Niestety często tak nie jest w praktyce, sprężarki są nieproporcjonalnie zwymiarowane lub powietrze uchodzi poprzez nieszczelności. Specjalne narzędzia BOGE pomagają znaleźć luki w systemie sprężonego powietrza.

BOGE AIREPORT: ANALIZA POBORU SPRĘŻONEGO POWIETRZA I ZUŻYCIA ENERGII

AIReport wykrywa słabe punkty sieci i skutecznie pomaga ulepszyć system sprężonego powietrza. Dane dostarczone przez AIReport pozwalają stwierdzić, czy energia jest proporcjonalna do rzeczywistej produkcji lub do rzeczywistego zapotrzebowania. Straty sprężonego powietrza wynikające z nieszczelności, spadki ciśnienia między maszyną a odbiorcą i nieproporcjonalne maksymalne poziomy ciśnienia są wykrywane przez AIReport, co pozwala na ich późniejsze skuteczne wyeliminowane, zwiększając tym samym wydajność całego systemu.

AIReport BOGE
Wróć do
Inteligentne rozwiązania