Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Remont bloków śrubowych

Remont bloków śrubowych

Sprężone powietrze znajduje zastosowanie w wielu odmiennych gałęziach przemysłu. Potrzebny jest do tego jednak odpowiedni sprzęt. Do najpopularniejszych urządzeń umożliwiających otrzymanie gazu pod ciśnieniem zaliczane są sprężarki śrubowe. Bez nich w wielu przedsiębiorstwach niemożliwa okazuje się efektywna praca, dlatego tak ważne jest szybkie usunięcie ewentualnych awarii. W ofercie naszej firmy jest naprawa bloków sprężarek śrubowych, pozwalająca w wielu przypadkach na przywrócenie sprężarkom pełnej sprawności.

Remont bloków śrubowych

Naprawa bloków sprężarek śrubowych w ofercie Pneumatik

Jesteśmy jednymi z nielicznych firm spośród oferujących sprężarki śrubowe wykonujący remonty bloków śrubowych we własnych warsztatach. Zapewniamy profesjonalną obsługę, za sprawą naszej wiedzy i doświadczenia. Naprawa bloków sprężarek śrubowych jest zlecana wyłącznie profesjonalistom, którzy doskonale znają sposób działania sprężarek śrubowych.

Dzięki własnym warsztatom i dostępie do specjalistycznych maszyn możemy zagwarantować nie tylko szybkość realizacji zlecenia, lecz także konkurencyjne ceny usługi. Jeśli szukają Państwo fachowej pomocy i nie chcą przepłacać – Pneumatik to świetny wybór!

Dlaczego warto współpracować z Pneumatik?

Wiemy, jak istotna jest ciągłość w pracy, dlatego zapewniamy naszym klientom na czas remontu bloków śrubowych blok zastępczy. Dzięki temu niezależnie od tego, jak skomplikowany jest problem oraz ile czasu zajmuje naprawa bloków śrubowych, awaria nie będzie wiązać się ze stratami finansowymi dla przedsiębiorstwa. Jako autoryzowany przedstawiciel Boge Kompressoren możemy zagwarantować najwyższy standard obsługi pod względem naszych umiejętności oraz doboru komponentów.

Wszystkie prace wykonujemy rzetelnie i starannie, ponieważ satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Możemy zapewnić, że każdy wymieniony blok śrubowy będzie tak samo wydajny, jak jego pierwotna wersja montowana w urządzeniach podczas zakupu. Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu.

Wróć do
Usługi