Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Pneumatik S.A. jest jedną z wiodących firm w zakresie techniki sprężonego powietrza w Polsce.

Jako przedsiębiorstwo z 20-sto letnim doświadczeniem proponujemy swoim klientom szeroki wachlarz produktów obejmujący między innymi sprężarki śrubowe olejowe, sprężarki śrubowe bezolejowe, kompresory tłokowe, turbosprężarki, jak również filtry i osuszacze sprężonego powietrza.

 

Uzupełnieniem naszej oferty są liczne usługi, w tym montaż oraz serwis sprężarek, i innych urządzeń z asortymentu firmy Pneumatik.

Technika sprężonego powietrza to nasza specjalność. Jeśli zatem szukasz firmy, która zagwarantuje Ci urządzenia najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach oraz kompletną obsługę klienta, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

 

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas sprężarki śrubowe olejowe, sprężarki śrubowe bezolejowe, kompresory tłokowe, turbosprężarki, oraz filtry i osuszacze będą rozwiązaniami na miarę Twoich oczekiwań. Dodatkowo zapewniamy fachową pomoc przy doborze odpowiednich urządzeń, indywidualnie dostosowanych do potrzeb danego projektu, sprzedaż lub wynajem kompresorów i osuszaczy, jak również montaż oraz serwis sprężarek.

 

Dzięki nam technika sprężonego powietrza osiągnęła najwyższy poziom użyteczności i nowoczesności.

Pneumatik® — Autoryzowany przedstawiciel BOGE w Polsce

Pneumatik® — Autoryzowany przedstawiciel BOGE w Polsce

Prezentacja Pneumatik

Pobierz prezentację i poznaj naszą ofertę, a także korzyści płynące ze współpracy z Pneumatik S.A..

Sprawdź nasze certyfikaty

Firma PNEUMATIK SA cały czas dążąc do najwyższej jakości obsługi klienta posiada certyfikat ISO od 2004 r., aktualny otrzymała w dniu 23-12-2010 certyfikat DIN ISO 9001:2008 nr 1210032234 TMS przyznany przez TÜV SÜD

Akcjonariusze

Zarząd Pneumatik Spółka Akcyjna (dalej „Spółka”), na podstawie art. 16 ustawy z dnia 30.08.2019 roku o zmianie ustawy Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2019 r., poz. 1798) wzywa wszystkich akcjonariuszy Spółki do złożenia dokumentów akcji w celu ich dematerializacji.

 

Złożenie dokumentów akcji odbędzie się za pisemnym pokwitowaniem wydanym akcjonariuszowi. Dokumenty akcji należy składać w siedzibie Spółki w Wysogotowie,
ul. Kamienna 28.

 

Zarząd spółki informuje akcjonariuszy, że wszystkie akcje zostały złożone w siedzibie spółki.