Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wynajem sprężarek

Wynajem sprężarek

Zakup kompresora mocno obciąża budżet każdej firmy, dlatego coraz większą popularnością wśród świadomych przedsiębiorców cieszy się wynajem sprężarek powietrza. To niedrogi i szybki sposób uzupełnienia swojej firmy o sprężone powietrze o odpowiednich wartościach i parametrach użytkowych. Oferujemy wynajem sprężarek najwyższej klasy w korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej marki.

Kompresor Boge EO 22 D

Dobra i solidna wypożyczalnia kompresorów

Wynajem kompresorów staje się doskonałą alternatywą dla zakupu tych urządzeń i nie dzieje się to bez powodu. Są dość kosztowne, trzeba mieć dużą wiedzę w zakresie ich prawidłowej eksploatacji oraz zaprojektować w najmniejszych szczegółach skomplikowane, duże instalacje przemysłowe. To zadanie, które realizują z tych powodów wyłącznie największe firmy działające w branży sprężonego powietrza z odpowiednio dużym doświadczeniem i zapleczem.

Wynajem maszyn znacznie zmniejsza nagłe i wysokie koszty związane między innymi z zakupem takich urządzeń na własną rękę, jak i ich rozruchem czy zaprojektowaniem systemu. To jednak nie wszystko.

Wynajem sprężarki jest znakomitym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, w których doszło do awarii jednego z urządzeń. Uszkodzone sprężarki tłokowe czy sprężarki śrubowe generują bardzo duże koszty – wymagają naprawy i mogą spowodować długi przestój w produkcji. Straty w takiej sytuacji rosną lawinowo. Zachowanie ciągłości etapów produkcyjnych jest zatem kluczowe.

Wynajem cieszy się szczególnie dużą popularnością w przypadku zmiennych kontraktów, kiedy to dana firma ma do zrealizowania okazjonalną pracę opartą na sprężonym powietrzu. W takiej sytuacji zakup kompresora jest zupełnie nieopłacalną czynnością.

Profesjonalny wynajem sprężarek w Poznaniu

Nasz dział obsługi wynajmu sprężarek ma do dyspozycji wyłącznie najlepsze, dopracowane i wysoce wydajne modele najlepszych producentów. Dzięki nim można liczyć w ofercie wynajmu na urządzenia zapewniające optymalną wydajność w stosunku do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Ponadto nasza wypożyczalnia przeprowadza zabiegi konserwacji i przestrzega terminów wymaganych serwisów już w cenie wynajmu. W ramach usługi gwarantujemy zachowanie stałego dostępu do sprężonego powietrza w obrębie danej instalacji oraz dopasowanie wydajności do zapotrzebowania danego przedsiębiorstwa.

Kompresor – wypożyczalnia czy zakup?

Cennik wynajmu sprężarek w naszej firmie jest ustalony na bardzo korzystnym poziomie, dzięki czemu nasi klienci mogą sobie pozwolić na wynajem kompresora wysokiej klasy. Koszt ich miesięcznego użytkowania na tych zasadach stanowi ułamek jego realnej wartości, można go zatem zastosować nawet do najbardziej wymagających procesów technologicznych.

Dostępne modele sprężarek powietrza do wypożyczenia stanowią doskonałą alternatywę dla ich zakupu, głównie z uwagi na zaporową cenę tych urządzeń na rynku. Wysokie zaawansowanie techniczne kompresorów, duże zapotrzebowanie na ten sprzęt, jak i coraz więcej funkcji dodatkowych sprawiają, że cena zakupu rośnie z roku na rok. Czy zatem warto wynająć sprężarkę? Zdecydowanie tak – zarówno jako możliwość wykonania dodatkowego zlecenia, jak i do sprawdzenia wydajności, kosztów związanych z jej eksploatacją, cen części zamiennych czy do procesu szkolenia pracowników.

Kompresory śrubowe – wynajem w korzystnej cenie

W naszej firmie znajdziesz różnego rodzaju urządzenia do sprężonego powietrza, a wśród nich także kompresory śrubowe, które na rynku przemysłowym cieszą się ogromną popularnością. Wynika ona między innymi z tego, że w przypadku tych maszyn ciśnienie jest generowane liniowo, a nie skokowo jak w standardowych urządzeń tłokowych. Ponadto powietrze generowane za pomocą takiej sprężarki jest czyste i wolne od drobinek olejowych, co ma niebagatelne znaczenie w branży medycznej, spożywczej czy chemicznej. W firmach obracających się wokół tych branż dotarcie drobinek oleju do aparatury może oznaczać doszczętne zniszczenie całej linii.

 

Wynajem kompresora w firmie Pneumatik

Oferujemy wynajem kompresorów w Poznaniu w naszej firmie, który jest prostą, szybką i bezproblemową czynnością. Wystarczy skontaktować się z nami, wybrać wraz ze specjalistą odpowiednią sprężarkę dostosowaną do potrzeb danej firmy, jak i ustalić przez jak długi określony czas planujemy z niej korzystać. Przeprowadzamy kompleksowy serwis kompresorów i dbamy o to, aby każdy klient doceniał nasze starania i profesjonalizm. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie udzielimy wielu dodatkowych informacji telefonicznie lub mailowo.

s4-e1516113790540
Wróć do
Usługi