Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wynajem sprężarek

Wynajem kompresorów

Sprężarki w niektórych branżach są koniecznością, ale bywa tak, że jest potrzebny przy konkretnym zleceniu. Z uwagi na dość wysoki koszt inwestycji nie zawsze opłacalny jest zakup sprężarki, która ma służyć tylko na poszczególne etapy zlecenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Pneumatik SA proponuje wynajem sprężarek lub sprzedaż sprężonego powietrza.

Kompresor Boge EO 22 D

Wynajem sprężarek powietrza

Zapewniamy wynajem sprężarek najlepszych producentów, co zagwarantuje Państwu wydajną i efektywną pracę przy realizacji różnego rodzaju projektów.

Mamy dostęp tylko do profesjonalnych sprzętów, co znaczenie zwiększa satysfakcję z wykonanego zlecenia.

Producenci Boge i Kompressoren to marki, które zajmują się produkcją rozwiązań pneumatycznych o różnym zastosowaniu.

 

Rozbudowana oferta skutecznie podnosi poziom oferowanych usług.

W naszej pracy wykorzystujemy nie tylko solidne konstrukcje, ale również zaawansowane technologie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Sprawdzona wypożyczalnia sprężarek

Nie każda branża wymaga stałego dostępu do sprzętów pneumatycznych, ale okazjonalnie ich potencjał jest wykorzystywany. Wybierając inne sposoby, które oferuje rynek, można skupić się na działaniach inwestycyjnych, które są priorytetem dla przedsiębiorstwa.

Nadrzędnym celem zawsze pozostaje rozwój i minimalizacja kosztów, które są niepotrzebne, tak więc zakup profesjonalnych sprężarek śrubowych jest w niektórych sytuacjach kompletnie bezzasadny.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy outsourcing maszyn pneumatycznych. Działania mają na celu wynajem maszyn na przejrzystych warunkach i maksymalnej redukcji kosztów.

Wypożyczając profesjonalne maszyny, mają Państwo dostęp do nowoczesnej technologii bez konieczności inwestycji w park technologiczny.

Dlaczego warto wynająć sprężarkę?

Zakup sprzętu pneumatycznego to inwestycja na wiele lat, dlatego nie warto brać pod uwagę tanich rozwiązań. W przypadku profesjonalnych maszyn koszty się zwiększają, dlatego przedsiębiorcy muszą dokonać wyboru: czy wydać pieniądze na dobrej jakości sprężarki?

Czy zainwestować w słaby sprzęt? Usługi outsourcingu maszyn pneumatycznych w naszej firmie umożliwiają korzystną alternatywę.

 

Dzięki nam klienci mogą wykorzystać profesjonalny sprzęt o ponadprzeciętnej wydajności bez konieczności kosztownych inwestycji. Oferujemy sprężarki i kompresory niemieckiego producenta BOGE, które umożliwiają dostęp do wysokie jakości sprężonego powietrza.

Jeśli w Państwa firmie sprężarka nie jest wymagana do stałych działań produkcyjnych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą outsourcingu maszyn pneumatycznych.

Wypożyczalnia kompresorów Pneumatik - Jak możemy Ci pomóc?

Wypożyczanie kompresorów opłaca się szczególnie wtedy, kiedy dopiero inwestujemy w nową technologię i linię produkcyjną w naszym zakładzie. Gdy nie jesteśmy pewni co do naszych oczekiwań i wielkości produkcji, lepiej po prostu nie ryzykować. Kupno sprężarki powinno się odbyć dopiero w momencie, kiedy dokładnie wiemy jakie urządzenie jest nam potrzebne i o jakiej wydajności.

 

Wnaszej firmie proces wynajmu kompresora odbywa się poprzez dokładny wywiad z zainteresowanym. Ustalamy jego potrzeby i etapy produkcji, oceniamy możliwości budżetowe i zasobowe, po czym przeprowadzamy analizę. To, jaki rodzaj sprężarki wypożyczymy zależy od wielu czynników, dlatego nigdy nie podejmujemy pochopnych decyzji na szkodę klienta. Oczywiście zawsze jesteśmy otwarci na długofalową współpracę, dlatego w razie konieczności wymiany modelu zawsze służymy pomocą (bez ponoszenia dodatkowych kosztów!).

 

Będąc godną zaufania wypożyczalnią oferujemy również obsługę serwisową – jeżeli wystąpią problemy z danym modelem sprężarki, możemy przyjechać i ją naprawić. Jeśli Twój zakład produkcyjny jest dynamiczny i ulega ciągłym zmianom, wypożyczalnia kompresorów jest najbardziej opłacalną opcją.

 

 

s4-e1516113790540
Wróć do
Usługi