Srężarki w niektórych branżach są koniecznością, ale bywa tak, że jest potrzebny przy konkretnym zleceniu. Z uwagi na dość wysoki koszt inwestycji nie zawsze opłacalny jest zakup sprężarki, która ma służyć tylko na poszczególne etapy zlecenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Pneumatik SA proponuje wynajem sprężarek lub sprzedaż sprężonego powietrza.


Wypożyczalnia sprężarek powietrza

Divider

Z apewniamy wynajem sprężarek najlepszych producentów, co zagwarantuje Państwu wydajną i efektywną pracę przy realizacji różnego rodzaju projektów.

Mamy dostęp tylko do profesjonalnych sprzętów, co znaczenie zwiększa satysfakcję z wykonanego zlecenia.

Producenci Boge i Kompressoren to marki, które zajmują się produkcją rozwiązań pneumatycznych o różnym zastosowaniu.

R ozbudowana oferta wynajmu sprężarek skutecznie podnosi poziom oferowanych usług.

W naszej pracy wykorzystujemy nie tylko solidne konstrukcje, ale również zaawansowane technologie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Sprawdzona wypożyczalnia sprężarek

Divider

N ie każda branża wymaga stałego dostępu do sprzętów pneumatycznych, ale okazjonalnie ich potencjał jest wykorzystywany. Wybierając inne sposoby, które oferuje rynek, można skupić się na działaniach inwestycyjnych, które są priorytetem dla przedsiębiorstwa.

Nadrzędnym celem zawsze pozostaje rozwój i minimalizacja kosztów, które są niepotrzebne, tak więc zakup profesjonalnych sprężarek śrubowych jest w niektórych sytuacjach kompletnie bezzasadny.

W ychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy outsourcing maszyn pneumatycznych. Działania mają na celu wynajem maszyn na przejrzystych warunkach i maksymalnej redukcji kosztów.

Wynajmując profesjonalne maszyny, mają Państwo dostęp do nowoczesnej technologii bez konieczności inwestycji w park technologiczny.

Dlaczego warto wynająć sprężarkę?

Divider

Z akup sprzętu pneumatycznego to inwestycja na wiele lat, dlatego nie warto brać pod uwagę tanich rozwiązań. W przypadku profesjonalnych maszyn koszty się zwiększają, dlatego przedsiębiorcy muszą dokonać wyboru: czy wydać pieniądze na dobrej jakości sprężarki?

Czy zainwestować w słaby sprzęt? Usługi outsourcingu maszyn pneumatycznych w naszej firmie umożliwiają korzystną alternatywę jaką jest wynajem sprężarek.

D zięki nam klienci mogą wykorzystać profesjonalny sprzęt o ponadprzeciętnej wydajności bez konieczności kosztownych inwestycji. Oferujemy sprężarki i kompresory niemieckiego producenta BOGE, które umożliwiają dostęp do wysokie jakości sprężonego powietrza.

Jeśli w Państwa firmie sprężarka nie jest wymagana do stałych działań produkcyjnych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą outsourcingu maszyn pneumatycznych.

Zapisz się do naszego Newslettera a otrzymasz:

  • Informacje o najnowszych produktach
  • Informację o promocjach
  • Kody rabatowe na produkty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności