Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Stacje linii PET

Wykonanie instalacji na liniach przemysłowych PET

Gwarantujemy naszym klientom fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej stacji linii PET. W ramach usług możemy zaoferować wykonanie stacji, których ciśnienia wychodzące wynoszą od 5 do 40 bar. Nasze rozwiązania gwarantują niskie koszty eksploatacji i niezawodność. Wszystkie elementy skrupulatnie dobieramy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, ponieważ zależy nam na satysfakcji klienta.

Dzięki współpracy z marką Boge możemy zagwarantować sprzęt o najlepszych parametrach i niestandardowych rozwiązaniach. To pozwala nam zapewniać profesjonalną obsługę nawet dużych przedsiębiorstw.

Stacja linii PET BOGE

Stacje na liniach przemysłowych PET – dlaczego warto?

Aktualnie opakowania z tworzywa sztucznego to jedna z rozwijających się gałęzi przemysłu, dla której szczególnie istotne są zasady bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, a jednocześnie ułatwić produkcję elementów z plastiku. Obsługą każdego zlecenia zajmują się wyłącznie specjaliści proponujący najlepsze rozwiązania odpowiadające na konkretne potrzeby przedsiębiorstw.

Stacje linii PET to zestawy, które kompleksowo dbają o każdy etap produkcji. Możliwość optymalizacji sprzężonego powietrza dopasowanego do aktualnego zapotrzebowania gwarantuje produkcję energooszczędną, a jednocześnie pozwala na wykorzystanie wytworzonego sprężonego powietrza w sposób optymalny.

Wróć do
Usługi