Serwis sprężarek śrubowych i kompresorów

Nasza firma świadczy usługi serwisowe sprężarek śrubowych i kompresorów, gwarancyjne i pogwarancyjne (24h) oraz przeglądy techniczne na terenie całego kraju. Cechuje nas szybkość reakcji naprawy, fachowa pomoc i niezawodność. Sprężone powietrze jest w produkcji tak samo ważne jak prąd, woda i gaz. Natychmiastowa naprawa kompresorów jest ogromnie ważna - brak sprężonego powietrza oznacza bowiem postój zakładu. Jedna godzina postoju sprężarek kosztuje czasem więcej niż zainstalowanie stacji kompresorów! Dlatego nie można czekać za długo na ich serwis. Kontakt z nami znacznie przyspieszy cały proces naprawy, nie ważne z jakimi sprężarkami czy kompresorami mamy do czynienia!


Divider

SERWIS SPRĘŻAREK BOGE


Z myślą o jak najszybszej reakcji na potrzeby naszych klientów Pneumatik postanowił w pełni zelektronizować działania działu naprawy kompresorów, uzyskując na ten cel dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu pt. "Usprawnienie serwisu PNEUMATIK S.A. poprzez wdrożenie najnowszych technologii ICT." Realizacja owego projektu znacznie usprawniła pracę działu renowacji firmy Pneumatik dzięki zoptymalizowaniu zarządzania flotą pojazdów poprzez system XTrack oraz możliwości uzyskania kompletnego obrazu relacji firmy z klientem poprzez system ITCube CRM. Projekt przyczynił się do udoskonalenia pracy serwisantów poprzez wydajniejsze wykonywanie obowiązków, lepsze wykorzystanie posiadanych samochodów, skrócenie czasu i zwiększenie terminowości świadczenia usług, oraz możliwość bezpośredniego wprowadzenia zbieranych informacji do systemu informatycznego firmy.

Posiadamy również 3 bazy serwisowe na terenie Polski w: Tczewie, Częstochowie, Ostrowcu Świętokrzyskim i główną bazę w Wysogotowie pod Poznaniem.

NAPRAWA KOMPRESORÓW - WAŻNA INFORMACJA DLA KLIENTÓW


Prosimy pamiętać, że tylko używanie oryginalnych pakietów renowacyjnych i części zamiennych firmy BOGE gwarantuje niezawodność w eksploatacji i długą żywotność. Dla zapewnienia sprawnej pracy urządzeń, nasza firma gwarantuje szybkie dostarczenie materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Serwisanci firmy Pneumatik są wysokiej klasy specjalistami, szkolonymi w firmie BOGE, a nasze samochody są bardzo dobrze wyposażone w części zamienne, co owocuje wszechstronnymi możliwościami. W razie potrzeby nasza firma dysponuje silnikami napędowymi i blokami sprężarek śrubowych. Na czas ewentualnych napraw kompresorów zawsze dostarczamy urządzenia zastępcze.

W razie potrzeby możemy natychmiast udzielić Państwu pomocy, przywracając urządzenie do pełnej sprawności.


DLACZEGO U NAS NAPRAWA SPRĘŻAREK ŚRUBOWYCH I KOMPRESORÓW PRZEBIEGA TAK SZYBKO I GŁADKO?

Wszystkie sprężarki śrubowe BOGE odpowiadają dyrektywom europejskim i posiadają certyfikat CE, są ekonomiczne, trwałe, pracują niezawodnie z dużym bezpieczeństwem przy wysokiej niezawodności. Posiadają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę, a mianowicie opłacalną i nieskomplikowaną naprawę kompresorów śrubowych.

Obsługa, naprawa i wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są szybko i tylko z jednej strony kompresora śrubowego dzięki:

  • jasnej, przejrzystej konstrukcji w systemie modułowym
  • redukcji elementów
  • zmniejszeniu ilości rur i złączy
  • bezpośredniemu dostępowi do wszystkich części, bez demontowania innych elementów

Ułatwiona konserwacja i serwis sprężarek śrubowych dzięki:

  • zwartej konstrukcji zespołów wyrażającej się niewielką liczbą części zamiennych
  • precyzyjnej, komputerowo wspomaganej obróbce części, wysokiej jakości i dokładności – pasowań

 

Divider

Nie czekaj - już teraz zamów u nas profesjonalny serwis sprężarek śrubowych! Jesteśmy terminowi, dyspozycyjni i niezwykle skuteczni! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie kompresorów każdego rodzaju. Swoje umiejętności uzyskaliśmy dzięki współpracy z wieloma zakładami produkcyjnymi, dla których świadczymy usługi naprawcze od długich lat. Zaufało nam wielu właścicieli, ponieważ otrzymali fachową pomoc, doradztwo i niezawodność w przyjmowaniu każdego nowego wezwania na kompleksowy serwis, konserwację czy drobną naprawę. Zapraszamy firmy, szpitale i biura produkcyjne z całej Polski - wystarczy do nas zadzwonić!


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI