generator tlenu boge

Firma Pneumatik oferuje szeroki zakres produktów dla wymagających przemysłów, w branży medycznej cenione są sterylne filtry, natomiast specjalne powlekane zbiorniki tlenu mają zastosowanie w przemyśle specjalistycznym. Prosty i wydajny generator tlenu BOGE spełnia wszystkie wymagania w zakresie komponentów uzdatniających po stronie produkowanego gazu. Długa żywotność, wysoka gęstość energii, brak smaru lub oleju to niewielka ilość zalet, którymi dysponuje.

Generator tlenu – charakterystyka

Prostota i wydajność to cechy, którymi producent kieruje się od początku swojej działalności. Generator tlenu również został skonstruowany na podstawie cenionych wartości. Firma BOGE wykorzystała przy produkcji tylko wysokiej jakości elementy; obudowę zaworów wykonanych ze stali szlachetnej, czujnik z tlenku cyrkonu i molekularne sito zeolitowe, które przez swoją trwałość i niezawodność praktycznie nie wymagają konserwacji. Szlachetne i wytrzymałe materiały zapewniają niezakłócone działanie urządzenia, a w konsekwencji niezawodną jakość generowanego tlenu i niskie koszty serwisowania.

Specyfikacja generatorów tlenu

Technologia adsorpcji zmienno-ciśnieniowej wykorzystana w generatorze tlenu marki BOGE oddziela tlen od innych składników powietrza. Działa na podstawie przepływ oczyszczonego sprzężonego powietrza, następnie przepływa przez zbiornik z molekularnym sitem zeolitowym, przy czym molekuły azotu zostają poddane izolacji i przyklejają się do struktury zeolitu. Nasycenie sita uruchamia proces zmiany zbiornika. Dzięki tej czynności generator tlenu zapewnia maksymalną produktywność przy najwyższej wydajności urządzenia, uzyskując efekt tlenu o czystości w granicach 90-95%.

Nadzór nad generatorem tlenu BOGE jest możliwy dzięki wyposażeniu w wyświetlacz, który informuje i kontroluje jego czystość. Dzięki nowoczesnej technologii generator tlenu jest stale monitorowany, spełniając najwyższy poziom atestów bezpieczeństwa i jakości. Ilość dostaw tlenu oraz jego czystość jest dostosowana do indywidualnych potrzeb. System zmienno-ciśnieniowy gwarantuje nieporównywalną wydajność, bez konieczności magazynowania resztek gazu w wypożyczonych butlach.

Oceń ten post!

5 / 5. Liczba głosów: 1