Zapraszamy na nasze stoisko nr 127 w pawilonie 6A. Na stoisku prezenowany będzie nowy produkt firmy BOGE sprężarka bezolejowa HIGH SPEED TURBO – będzie to pierwszy pokaz maszyny po wystawie na targach w Hanowerze!

 

Niniejszym mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska PNEUMATIK S.A. nr 127 w Pawilonie 6A, podczas targów ITM Innowacje Technologie Maszyny 2015, odbywających się w dniach od 09 do 12 czerwca 2015 w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, 60-736 Poznań.

 

Na stoisku prezentowany będzie nowy produkt firmy BOGE sprężarka bezolejowa HIGH SPEED TURBO. Będzie to pierwszy pokaz prototypowej maszyny po wystawie na targach w Hanowerze! Absolutnie rewolucyjne rozwiązanie!

 

HIGH SPEED TURBO to nowy punkt odniesienia dla bezolejowego sprężonego powietrza. BOGE wyznacza następny poziom bezolejowego sprężonego powietrza. Nie jest to kolejne ulepszenie w ponad stuletniej historii firmy, nowa technologia HIGH SPEED TURBO to wielki i przełomowy postęp. Dzięki radykalnej redukcji elementów konstrukcyjnych (sprężarki zmniejszone zostały o połowę wielkości i jedną trzecią wagi) i genialnej konstrukcji, gwarantującej pracę o bardzo niskiej zużywalności części, osiągnięto znaczącą poprawę efektywności.

 

Miło nam będzie gościć Państwa na naszym stoisku!

Do zobaczenia w Poznaniu!

Oceń ten post!

0 / 5. Liczba głosów: 0