turbosprężarki

Dynamiczny rozwój to nie tylko inwestycja w sprzęty, ale i optymalizacja działań, dzięki czemu proces wytwarzania sprężonego powietrza jest jeszcze bardziej wydajny i energooszczędny. Turbo siła napędowa w sprężarkach nie jest więc uzależniona już wyłącznie od parametrów technicznych, a od procesów, dzięki którym działania oszczędzają, czas, pieniądze i energię, które warunkują sukces w biznesie. Turbosprężarki są odpowiedzią na wszystkie dotychczasowe problemy związane z usprawnieniem procesu wytwarzania sprężonego powietrza.

Na naszym blogu omawialiśmy już różnice między turbosprężarką a kompresorem. Dziś przybliżymy prawdziwy hit ostatnich miesięcy w naszej ofercie, czyli turbosprężarki!

Z punktu widzenia przemysłu sprężone powietrze jest wykorzystywane w sektorach o różnej specyfice. Potencjał turbosprężarek pozwala na efektywną oszczędność zasobów naturalnych, dzięki czemu przedsiębiorstwo zyskuje dwa kluczowe elementy dla współczesnego biznesu. Umożliwia znaczne ograniczenie wydatków, co przekłada się bezpośrednio na utrzymanie hali produkcyjnej i wzrost zysku, jak i pracuje nad pozytywnym oraz odpowiedzialnym społecznie wizerunkiem przedsiębiorstwa.

Poznaj właściwości turbosprężarek

Wysokie zapotrzebowanie jest równoznaczne z wysokimi wymaganiami technicznymi. Przed turbosprężarkami stoi wyzwanie wysokich prędkości, oszczędności i redukcji oleju do względnego minimum. Bez wątpienia stały się innowacyjnym krokiem w przyszłość, ponieważ nie uznają kompromisów. Turbosprężarki Dostosowują się do wymogów niskiego lub zapotrzebowania na wysokie ciśnienie bez strat dla wydajności lub energooszczędności.

Efekt ten został osiągnięty przez zastosowanie:

  • klasy bezolejowej 0 – brak oleju w maszynie nie zanieczyszcza powietrza
  • wyjątkowo wysokie prędkości, dzięki zastosowanym wałom napędowym łożyska powietrznego
  • wykorzystanie wirnika tytanowego i komponentów najwyższej jakości
  • mechanizmu umożliwiającego zużycie energii na biegu jałowym <1,9%
  • poziomu ciśnienia akustycznego od 63 do 69 dB (A) w zależności od wielkości
  • zoptymalizować wielkość obudowy

Technologia HST Boge – krok w stronę przyszłości

Milowy krok w stronę przyszłości i innowacji zapewnia technologa HTS Boge, która dzięki low-wear turbo wyznacza zupełnie nowe standardy pod względem wydajności i oszczędności. Nawet przy nieprzeciętnie wysokich prędkościach gwarantuje wydajność i efektywność, która wpisuje się w charakter współczesnych oczekiwań i zmotywowanych do osiągnięcia sukcesu przedsiębiorstw. Dzięki tym nieprzeciętnym zaletom i możliwością technicznym turbosprężarki mają zastosowanie w wielu wymagających branżach. Polecane są do wytwarzania sprężonego powietrza w branży spożywczej, przemysłowej, malarskiej, farmaceutycznej oraz w procesie produkcji półprzewodników. Wszędzie tam, gdzie istotna jest ponadprzeciętna jakość.

Oceń ten post!

5 / 5. Liczba głosów: 1