Niezależnie od tego, czy w branży motoryzacyjnej, do cięcia laserowego sprężonym powietrzem lub azotem, czy do butelek PET – wszędzie tam, gdzie wymagane są wysokie maksymalne ciśnienia, technologia Booster firmy BOGE sprawdza się od wielu lat.

Dlatego szczególnie miło nam zaprezentować naszą nową, wyciszoną wersję. Dzięki redukcji poziomu ciśnienia akustycznego nawet o -10 dB (A), opcjonalnie dostępna wyciszona obudowa, sprężarka jest nie tylko niesamowicie cicha, ale także zachwyca kompaktową konstrukcją. Obudowa wygłuszająca jest dostępna dla wszystkich typów SRMV i SRHV i można ją już zamawiać!

SRMV 420:

SRMV 420

SRMV 720:SRMV 720

 

Focus Control 2.0 ze zintegrowanym stycznikiem gwiazda-trójkąt umożliwia ciągłe monitorowanie ciśnienia wstępnego i maksymalnego, poziomu oleju i temperatury silnika. Zintegrowany, wysokowydajny separator cyklonowy zapewnia niezawodne oddzielenie kondensatu z obudowy. Urządzenie jest gotowe do użycia poprzez „Plug & Play”.

 

Zalety w skrócie:

• Zamknięta, wyciszona konstrukcja obniża poziom ciśnienia akustycznego nawet o -10 dB (A) i chroni przed kurzem i zanieczyszczeniami

• Focus Control 2.0 do ciągłego monitorowania wszystkich istotnych parametrów pracy

• Wbudowany separator cyklonowy zapewniający niezawodne oddzielanie kondensatu i ochronę dalszych komponentów

• Gotowy do użycia przez „Plug & Play”

• Łatwy dostęp w celu konserwacji i serwisu

• Niezawodna i długoletnia jakość premium

 

Ponadto w załączeniu znajduje się najnowszy prospekt SRMV / SRHV.

Załącznik: Prospekt SRMV / SRHV

Oceń ten post!

5 / 5. Liczba głosów: 3