boge-logo

Niemiecki producent Boge zaskakuje innowacyjnymi pomysłami i wykorzystaniem potencjału nowoczesnych technologii. Każdy produkt cechuje się właściwościami, które znacznie poprawiają jakość codziennie wykonywanych prac i umożliwiają zaprogramowanie systemu w sposób dopasowany do indywidualnych potrzeb. W całym procesie wykorzystującym potencjał sprężonego powietrza i nowoczesnych technologii nie mogłoby zabraknąć analityki. Dogłębna analiza przy pomocy inteligentnych zasobów przyczynia się do poprawy funkcjonowania w obrębie stanowiska pracy, a tym samym i ma znaczący wpływ na jakość i efektywność przedsiębiorstwa. Jeśli jesteście ciekawi, czym jest usługa BOGE analytics i dlaczego warto monitorować działania systemu pneumatycznego zapoznajcie się z naszym artykułem.

Oszczędność energii a sprężone powietrze

BOGE analytics ma za zadanie zadbać o optymalną pracę i kondycję systemu sprężonego powietrza, zatem monitorowanie i precyzyjne analizowanie ma znaczący wpływ na wykorzystanie zasobów energii. Producent gwarantuje zdecydowanie niższe koszty utrzymania sprzętu z uwagi na dokładną weryfikację oraz analizę systemu sprężonego powietrza.

Co wyróżnia BOGE analytics?

  • podgląd w czasie rzeczywistym na urządzeniu mobilnym
  • systematyczne prognozy dotyczące zachowania systemu sprężonego powietrza i możliwości zużycia energii
  • błyskawiczna reakcja systemu w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości
  • przegląd istotnych parametrów technicznych przy wykorzystaniu raportów wydajności
  • nowoczesne i innowacyjne oprogramowania i sprzęt

4 krok, które wyróżniają BOGE

1. Stały rozwój – mimo wielu lat na rynku firma stale rozwija swój sprzęt i wykorzystuje zasoby, które mogą być przydatne w procesie produkcji sprężonego powietrza. Sprzęt i oprogramowanie na najwyższym poziomie daje większe możliwości i gwarantuje pełną kompatybilność z rozwiązaniami wykorzystywanymi na terenie przedsiębiorstw. Punktem wyjścia do wszystkich zmian jest poprawa jakości pracy oraz ciągła optymalizacja kosztów czego przykładem jest nie tylko BOGE analytics, ale i szereg innych zmian.

2. Dedykowane oprogramowanie, które zostało stworzone z myślą o analizie bieżącej, ale i zachowaniu w czasie przyszłym, co pozwala na szybką reakcję.

3. Zdalne monitorowanie – to jedna z cech charakterystycznych systemów sprężonego powietrza BOGE. Niemiecki producent zadbał, by system weryfikował wszelkie nieprawidłowości, a tym samym zespół może zareagować zanim dojdzie do poważnych strat lub awarii.

4. Raportowanie działań umożliwia stałą obserwację i weryfikację poszczególnych etapów pracy.

Oceń ten post!

0 / 5. Liczba głosów: 0