mały kompresor boge

Małe kompresory bardzo często są wybierane przez przedsiębiorstwa, w których miejsce robocze jest ograniczone. Mimo wszystko bardzo często istotną barierą pozostają tylko parametry wielkości, a nie mocy. Dotychczas znalezienie dobrego kompresora o małej konstrukcji było ograniczone. Boge znalazło rozwiązanie, oferując serie sprężarek C, które są dedykowane dla przemysłu. Poniżej przedstawiamy poradnik kupującego, gdzie prezentujemy cechy, które w sposób szczególny mają wpływ na wybór sprężarek o mniejszych gabarytach.

Na naszym blogu kilkukrotnie pisaliśmy o kompresorach, m.in w artykule – jaki kompresor wybrać do firmy. Z dzisiejszego poradnika dowiesz się, jaki powinien być mały kompresor.

1. Kompaktowy

Niewątpliwie to cecha, która jest wysoce punktowana w kwestii wyboru małych sprężarek dla przemysłu. Nie dziwi nas ten fakt, ponieważ klienci poszukując małych sprężarek, najczęściej nie mają wyjścia. Muszą stawiać na mniejsze gabaryty, ponieważ w przeciwnym razie czeka ich remont lub rezygnacja z dostępu do sprężonego powietrza. Kompaktowa sprężarka to propozycja idealna. Dzięki zintegrowaniu wszystkich komponentów podzespoły zajmują mało miejsca, a tym samym ograniczają wielkość obudowy do względnego minimum.

2. Cichy

W mniejszych pomieszczeniach szczególnie istotną cechą staje się hałas i wibracje powstające podczas korzystania z modułu sprężarki. Wykorzystując potencjał nowoczesnych technologii, klienci doskonale wiedzą, że ograniczenie hałasu jest możliwe. W przeciwnym razie korzystanie ze zbyt głośnej sprężarki na małym obszarze mogłoby naruszyć przepisy BHP.

3. Integracja

Sprężone powietrze by spełniło określone wartości, nie może opierać się wyłącznie na module sprężarki lub kompresora. Dzięki integracji z osuszaczami czy odzyskiem ciepła przedsiębiorca nie rezygnuje z korzyści, które dotychczas były zarezerwowane dla zaawansowanych technologicznie sprzętów. Nowoczesne propozycje nie proponują kompromisów i ograniczeń. Deklarują szerokie możliwości, które znajdują zastosowanie w różnorodnych sektorach przemysłu.

Korzyści z wyboru małych kompresorów Boge

Seria C to kompresory firmy Boge, które zachwycają jakością i inteligentnym opracowaniem systemu. Poszukując rozwiązań odpowiedzialnych za dostarczanie sprężonego powietrza dla przemysłu, nie można pominąć tak świetnej propozycji. Poniżej prezentujemy cechy charakterystyczne sprężarek Boge seria C, które dla klientów pozostają priorytetem:

  • zintegrowana konstrukcja
  • kompaktowa budowa
  • bardzo cicha praca
  • brak wibracji
  • możliwość integracji z odzyskiem ciepła
  • opcjonalnym wyposażeniem jest osuszacz powietrza
  • możliwość dopasowania nowoczesnego system sterowania.

Oceń ten post!

0 / 5. Liczba głosów: 0