seria wysokociśnieniowych osuszaczy ziębniczych

Odkryj najbardziej efektywny sposób osuszania sprężonego powietrza dzięki serii BOGE DH-2. Te ziębnicze osuszacze sprężonego powietrza charakteryzują się szczególnie niskim zużyciem energii i wyjątkowo niskimi stratami ciśnienia. Oznacza to, że dwa główne czynniki kosztowe osuszania sprężonego powietrza są zredukowane do minimum – co oznacza maksymalną wydajność!

Najnowsza generacja wysokociśnieniowych osuszaczy ziębniczych jest dostępna z wydajnością od 0,42 do 10,25 m³/min i maksymalnym ciśnieniem do 50 bar.

Osuszacze są dostępne w wersjach 230V/1~ w 50 i 60Hz i są wyposażone w styk bezpotencjałowy, interfejs RS 485 i sterowany czasowo spust kondensatu. Opcjonalnie dostępny jest bezstratny spust automatyczny.

Stosowany w segmencie wydajności do 2,25 m³/min czynnik chłodniczy R 513 A wyróżnia się bardzo niskim współczynnikiem ocieplenia globalnego (GWP: 631) i ekwiwalentem CO2.

Seria jest już uwzględniona w najnowszym cenniku (08/2021) i można ją zamówić od razu.

 

Zalety w skrócie:

• Niezawodny ciśnieniowy punkt rosy i niskie ciśnienie różnicowe

Przemyślnie zaprojektowane komponenty zapewniają stały ciśnieniowy punkt rosy i jednolicie wysoką jakość sprężonego powietrza

• Inteligentna konstrukcja i łatwa konserwacja

Łatwo zdejmowane panele boczne i inteligentna konstrukcja zapewniają dobry dostęp do wszystkich komponentów

• Prosta obsługa i przejrzysty układ

Nowoczesny system sterowania łączy łatwość obsługi z wysoką funkcjonalnością i gwarantuje bezpieczną pracę

• Wysokie temperatury otoczenia

Skraplacz i wentylator o dużych wymiarach umożliwiają bezpieczną pracę nawet w wysokich temperaturach otoczenia

• Zrównoważony rozwój

Czynnik chłodniczy R 513 A stosowany w mniejszym zakresie wydajności charakteryzuje się niskim współczynnikiem ocieplenia globalnego i ekwiwalentem CO2

 

W załączeniu:

Oceń ten post!

5 / 5. Liczba głosów: 2